Розумне зберігання
Завдяки поглибленню на кришці кілька контейнерів «Кубікс» ідеально можуть розміщуватися один на одному, що економить місце і дозволяє оптимально використовувати кожен сантиметр площі холодильника.
Завдяки "хвостику", розташованому на кришці, її дуже зручно відкривати.
Підходить для зберігання сипких продуктів на полицях кухонної шафи та холодильника.
Контейнер об'ємом 110 мл підходить для зберігання і транспортування невеликої кількості горішків, ягід, сухофруктів і т.п.
Контейнер "Кубікс"
Коротка інформація
Зручне зберігання разом із контейнерами "Кубікс"!Переваги
Ідеальний виріб для того, щоб взяти невеликий перекус на роботу, школу, дорогу і т.п.Завдяки поглибленню на кришці кілька контейнерів «Кубікс» ідеально можуть розміщуватися один на одному, що економить місце і дозволяє оптимально використовувати кожен сантиметр площі холодильника.
Завдяки "хвостику", розташованому на кришці, її дуже зручно відкривати.
Підходить для зберігання сипких продуктів на полицях кухонної шафи та холодильника.
Контейнер об'ємом 110 мл підходить для зберігання і транспортування невеликої кількості горішків, ягід, сухофруктів і т.п.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Контейнер/судок |
| Применение | Универсальное |
| Материал | Пластик |
| Форма | Квадратная |
| Объем | 110 л |
| Длина | 63 мм |
| Ширина | 63 мм |
| Высота | 65 мм |
| Производитель | Tupperware |
| Дополнительные характеристики | |
| Подходит для мытья в посудомоечной машине | Да |
| Использование в микроволновке | Нет |
| Хранение в холодильнике | Да |
| Хранение в морозильной камере | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Сиреневый |
Информация для заказа
- Цена: 349 ₴


