-
Объём (мл)2,1 л
-
Длина (см)16,5 см
-
Ширина (см)12,5см
-
Высота (см)14.5см
Крышка 1-го класса – характеристики:
• воздухо- и влагонепроницаемость
• безопасная транспортировка
• изделия могут храниться и транспортироваться в различных положениях, при этом жидкость не вытекает
• низкое влагопоглощение (менее 1 мг/ч), благодаря чему продукты долго хранятся
За допомогою контейнерів "Акваконтроль" можна зберігати та перевозити продукти у будь-яких положеннях, рідина не витікатиме, а ПовітряноВологоНепроникна кришка забезпечує довготривалу свіжість продуктів.
Переваги
*ПовітряноВологоНепроникна кришка дозволяє зберегти свіжість продуктів та перевозити навіть рідкі складові.
*На кришці є язичок для зручного користування.
*Обід кришки виготовлений з матеріалу, який забезпечує герметичність.
*Матована поверхня основи дозволяє легко утримувати виріб у руках.
*Контейнер можна використовувати для зберігання сипучих продуктів у кухонній шафці, шухлядах, та для зберігання продуктів у холодильнику.
*У Контейнерах зручно маринувати рибу, птицю, м'ясо, зберегти фарш, сир, готові салати, м'ясні чи рибні страви.
Технічна інформація
Обід кришки виготовлений з матеріалу, що не має торкатися жировмісних продуктів.
Вироби можна мити у посудомийній машині тільки з використанням низькотемпературних режимів.
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Контейнер/судок |
| Применение | Универсальное |
| Материал | Пластик |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Фиолетовый |
| Объем | 2100 л |
| Длина | 165 мм |
| Ширина | 125 мм |
| Высота | 145 мм |
| Производитель | Tupperware |
| Дополнительные характеристики | |
| Подходит для мытья в посудомоечной машине | Да |
| Использование в микроволновке | Нет |
| Хранение в холодильнике | Да |
| Хранение в морозильной камере | Нет |
- Цена: 599 ₴



