Многоразовая сумка для ваших покупок
Виготовлена з переробленого пластику
Жорстка вставка формує дно
Використовуйте замість одноразових пакетів
33,5x32,5x19 см
Технічна інформація
Не пратиНе прасувати
Протирати вологою серветкою
Максимальна вага – 5 кг
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tupperware |
| Тип | Сумка для покупок |
| Цвет | Бирюзовый |
| Количество отделений | 1 |
| Тип застежки | Без застежки |
| Подкладка | Нет |
| Максимальный вес | 5 кг |
| Высота | 335 мм |
| Ширина | 325 мм |
| Глубина | 190 мм |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 399 ₴





