Об'єм 3,4 літра
Довжина 17 см
Ширина 18 см
Висота 17,5 см
Лінійка контейнерів для зберігання сипких продуктів "Новинка" — це поєднання простоти та стилю для вашого комфорту на кухні.
- Виготовлені з очищеного полімеру, прозора основа компактусу дає змогу бачити вміст.
- Кришка кріпиться до основи у відкритому положенні фіксується спеціальним механізмом, отже, вам не треба шукати, куди ви поклали кришку. Водночас відкрита кришка не заважає насипати крупу в контейнер або висипати з нього.
- На кришці є спеціальні кріплення для ложки "Новинка", яка продається окремо.
- На одній зі стін компактусів є спеціальна широка петелька, за яку зручно виймати компактус із шафи.
- Також на цю петельку можна наклеїти наклейку з назвою вмісту.
- Компактус повністю розбирається і всі його частини можна мити в посудомийній машині.
- Компактус щільно закривається, захищаючи продукт від пилу та комах, а вашу кухню від сміття.
- Ідеальний для зберігання великої кількості продуктів: борошна, цукру, круп
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Контейнер/судок |
| Применение | Для сыпучих продуктов |
| Материал | Пластик |
| Форма | Квадратная |
| Цвет | Прозрачный |
| Объем | 3400 л |
| Длина | 170 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Высота | 175 мм |
| Количество предметов в наборе | 1 |
| Производитель | Tupperware |
| Дополнительные характеристики | |
| Подходит для мытья в посудомоечной машине | Да |
| Использование в микроволновке | Нет |
| Хранение в холодильнике | Да |
| Хранение в морозильной камере | Нет |
Информация для заказа
- Цена: 9 ₴



