Сервiрування
Використовуйте для подачі на стіл та зберігання у холодильнику різних салатів та інших готових страв.
Можна мити в посудомийній машині.
15,3 x 15,3 x 5,3 см
Контейнер «Дзен»
Коротка інформація
Сервірування в азіатському стилі!Переваги
Герметична кришка дозволяє зберігати свіжість продуктів та перевозити навіть рідкі інгредієнти.Використовуйте для подачі на стіл та зберігання у холодильнику різних салатів та інших готових страв.
Технічна інформація
Не підходить для використання в мікрохвильовій печі та в морозильній камері.Можна мити в посудомийній машині.
15,3 x 15,3 x 5,3 см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Контейнер/судок |
| Применение | Универсальное |
| Материал | Пластик |
| Форма | Квадратная |
| Цвет | Синий |
| Объем | 960 л |
| Длина | 153 мм |
| Ширина | 153 мм |
| Высота | 53 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Подходит для мытья в посудомоечной машине | Да |
| Использование в микроволновке | Нет |
| Хранение в холодильнике | Да |
| Хранение в морозильной камере | Нет |
Информация для заказа
- Цена: 599 ₴


