Маринадниця розмір (25.5см*20.4см*8.3см) від компанії Tupperware — це справжнє диво.
Замаринувати, запанувати, відбити, перевозити! Легко!!!
-Пластикові шипи на дні та на кришці для відбивання м'яса за лічені секунди!
-Герметична кришка для перевезення маринованого м'яса із собою на природу, на дачу, або для того, щоб зберегти свіжість м'яса в холодильнику.
-Зручний об'єм навіть для відбивання 2 шникейлів одночасно!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Красный |
| Объем | 2 л |
| Длина | 255 мм |
| Ширина | 204 мм |
| Высота | 83 мм |
| Производитель | Tupperware |
| Тип | Контейнер/судок |
| Применение | Универсальное |
| Дополнительные характеристики | |
| Подходит для мытья в посудомоечной машине | Да |
| Использование в микроволновке | Нет |
| Хранение в холодильнике | Да |
| Хранение в морозильной камере | Нет |
Информация для заказа
- Цена: 1 199 ₴




