Контейнери "Кубікс"
Коротка інформація
Зручне зберігання разом із контейнерами "Кубікс"!Переваги
Контейнер «Кубікс» допоможе ідеально організувати простір у холодильнику чи кухонній шафі, чи перекус на роботу чи навчання.Завдяки поглибленню на кришці кілька контейнерів "Кубікс" ідеально можуть розміщуватися один на одному, що економить місце.
Завдяки "хвостику", розташованому на кришці, її дуже зручно відкривати.
У контейнері можна зберігати продукти поза холодильником: сухофрукти, солодощі, печиво, мед, чіпси тощо.
У контейнері як зручно зберігати продукти, так і брати ці ємності із собою у магазин. При цьому продукти харчування не потрібно буде перекладати в інший посуд, а можна відразу після покупки розмістити їх у холодильнику.
Контейнер об'ємом 650 мл підходить для зберігання сиру, невеликих порцій салату, скибочок солоної риби, оселедця тощо.
Технічна інформація
Можна зберігати у холодильнику.Не перевертати під час транспортування.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Набор контейнеров/судков |
| Применение | Универсальное |
| Материал | Пластик |
| Форма | Квадратная |
| Цвет | Разные цвета |
| Объем | 650 л |
| Длина | 125 мм |
| Ширина | 125 мм |
| Высота | 65 мм |
| Количество предметов в наборе | 3 |
| Производитель | Tupperware |
| Дополнительные характеристики | |
| Подходит для мытья в посудомоечной машине | Нет |
| Использование в микроволновке | Нет |
| Хранение в холодильнике | Да |
| Хранение в морозильной камере | Нет |
Информация для заказа
- Цена: 1 499 ₴







