Повний склад 1,5 л
Коротка інформація
Зберігання та подача на стіл м'ясного та сирного асорті!Переваги
Компактний контейнер для зберігання ковбас, м'ясних та рибних делікатесів, сиру та сирної нарізки, канапе та інших закусок.У комплекті основа об'ємом 1,5 л, грати та герметична кришка.
Завдяки герметичній кришці продукти довше залишаються свіжими.
Решітка забезпечує циркуляцію повітря і захищає продукти від вологи, що накопичується.
За широкі ручки контейнер зручно переносити.
Крізь прозора основа видно вміст.
Можна використовувати для розморожування продуктів у холодильнику, грати запобігають контакту продуктів з рідиною.
Технічна інформація
Не призначений для використання в мікрохвильовій печі та в морозильній камері.Можна мити в посудомийній машині.
Рекомендується зберігати в середній частині холодильника за температури 4-6 °C.
Порожній контейнер зберігайте із відкритою кришкою.
26х17, 5х6, 9 см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Контейнер/судок |
| Применение | Универсальное |
| Материал | Пластик |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Пудровый |
| Объем | 1500 л |
| Длина | 260 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Высота | 69 мм |
| Производитель | Tupperware |
| Дополнительные характеристики | |
| Подходит для мытья в посудомоечной машине | Да |
| Использование в микроволновке | Нет |
| Хранение в холодильнике | Да |
| Хранение в морозильной камере | Нет |
Информация для заказа
- Цена: 999 ₴





