Контейнер «Гiгант»
Коротка інформація
Збереження свіжості продуктів та економія простору.Переваги
Багатофункціональний контейнер розміру XL підходить для зберігання продуктів у холодильнику та в кухонній шафі.Герметична кришка зберігає свіжість продуктів та запобігає поширенню запахів у холодильнику.
Завдяки герметичній кришці продукти захищені від окислення та висихання при зберіганні в холодильнику, а також від вологості при зберіганні в кухонній шафі.
Бортик по периметру кришки полегшує відкриття.
Оптимальне використання простору за рахунок прямих бокових стінок.
Декілька контейнерів можна поставити один на одного.
Можна використовувати для зберігання предметів для рукоділля, канцелярського приладдя, ліків, одягу тощо.
Технічна інформація
Не призначений для використання в мікрохвильовій печі та в морозильній камері.Можна мити в посудомийній машині.
Порожній контейнер зберігайте із відкритою кришкою.
Транспортувати слід у прямому положенні.
10 л, 32,6 х 32,6 х 14 см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Контейнер/судок |
| Применение | Универсальное |
| Материал | Пластик |
| Цвет | Оранжевый |
| Объем | 10000 л |
| Длина | 326 мм |
| Ширина | 326 мм |
| Высота | 140 мм |
| Производитель | Tupperware |
| Дополнительные характеристики | |
| Подходит для мытья в посудомоечной машине | Да |
| Использование в микроволновке | Нет |
| Хранение в холодильнике | Да |
| Хранение в морозильной камере | Нет |
Информация для заказа
- Цена: 1 899 ₴



