Порційні контейнери
Коротка інформація
Порційні контейнери для різних завдань.
Переваги
Контейнери для зберігання невеликої кількості продуктів, залишків продуктів та готових страв.
Герметична кришка забезпечує збереження свіжості продуктів та безпеку під час транспортування.
Бортик на кришці дозволяє ставити контейнери один на одного.
Можна використовувати для порційних мусових десертів.
Можна використовувати з пароварками, виготовленими із полімеру.
Технічна інформація
Підстави можна використовувати в мікрохвильовій печі.
Температурний діапазон основ – від 0 до +120 °C.
Кришки призначені для зберігання холодильника.
Можна мити в посудомийній машині.
Не призначені для використання у морозильній камері.
5,6 х 5,6 х 5,8 см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Набор контейнеров/судков |
| Применение | Универсальное |
| Материал | Пластик |
| Форма | Квадратная |
| Цвет | Синий |
| Объем | 80 л |
| Длина | 56 мм |
| Ширина | 56 мм |
| Высота | 58 мм |
| Количество предметов в наборе | 4 |
| Производитель | Tupperware |
| Дополнительные характеристики | |
| Подходит для мытья в посудомоечной машине | Да |
| Использование в микроволновке | Да |
| Хранение в холодильнике | Да |
| Хранение в морозильной камере | Нет |
Информация для заказа
- Цена: 649 ₴


