Колекція «Чарівність» - Кондитер прямокутний
Коротка інформація
Яскраве сервірування хліба та різних десертів!Переваги
Прямокутний кондитер «Чарівність» призначений для зберігання, транспортування та подачі на стіл хліба, кексів, рулетів та інших десертів прямокутної форми завдовжки до 26 см, а також теринів та паштетів.За ручки на основі та кришці Кондитер зручно переносити.
Смуга із полірованого напівпрозорого матеріалу на кришці дозволяє бачити вміст.
Піднос Кондитера двосторонній - плоский з одного боку та з поглибленням - з іншого.
При використанні плоскої сторони можна обережно нарізати кекс на підносі, використання сторони з поглибленням дозволяє поміщати в Кондитер більш високі десерти або сервірувати страви з соусом.
Текстурована поверхня мінімізує появу подряпин.
Використовуйте пластикові прилади для нарізування.
На підносі можна сервірувати бутерброди, сирне асорті та інші закуски.
Технічна інформація
Не призначений для використання в мікрохвильовій печі та в морозильній камері.Можна мити в посудомийній машині.
Транспортування лише у горизонтальному положенні.
Зовнішній розмір 34 х 15,7 х 13,2 см
Таця 29 х 13,5 см, глибина - 2 см
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Материал | Пластик |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Розовый |
| Длина | 340 мм |
| Ширина | 135 мм |
| Высота | 132 мм |
| Производитель | Tupperware |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Контейнер/судок |
| Применение | Универсальное |
| Подходит для мытья в посудомоечной машине | 1 |
| Использование в микроволновке | 0 |
| Хранение в холодильнике | 1 |
| Хранение в морозильной камере | 0 |
Информация для заказа
- Цена: 999 ₴






